ASYSTENT STOMATOLOGA

Obecnie jednym z najbardziej wziętych zawodów jest profesja stomatologa. Niemniej jednak w każdym jednym gabinecie stomatologicznym, obowiązkowo powinna znaleźć się asystentka dentystyczna. W związku z pracą tego rodzaju podmiotów gospodarczych, warto zwrócić uwagę na to, że coraz większe jest zapotrzebowanie na specjalistów także z zakresu asystentury stomatologowi. Wychodząc naprzeciw rosnącemu zapotrzebowaniu rynku, ale także biorąc pod uwagę duże zainteresowanie naszych uczniów i kandydatów aplikujących do naszej szkoły policealnej, serdecznie zapraszamy do zgłębiania wiedzy z zakresu asystentka stomatologiczna bezpośrednio w naszej placówce https://zeltech.pl/oferta/falowniki/ edukacyjnej. Oferta skierowana jest do wszystkich absolwentów szkół średnich- liceum, zasadniczych szkół zawodowych oraz technikum. Nie musicie mieć Państwo zdawanego żadnego egzaminu wstępnego, a nawet nie jest konieczne przystępowanie do egzaminu maturalnego. Nauka na tym kierunku prowadzona jest przez równy rok szkolny, z kolei na etapie drugiego semestru słuchacze przystępują do egzaminów. Są to testy teoretyczne i z wiedzy praktycznej, które stanowią przepustkę dla słuchającego do pozyskania przez niego odpowiedniego rodzaju kwalifikacji zawodowych. Testy przeprowadza OKE.

Autor:

Related Posts